• DAR SERCA DLA GORZOWSKIEGO HOSPICJUM

• I w tym roku przystąpiliśmy do akcji „Pola Nadziei”. To ogólnopolska akcja, w której sadząc cebulki żonkili, wsparliśmy Hospicjum św. Kamila w działalności na rzecz osób z chorobą nowotworową. W naszej szkole sprzedaż cebulek prowadził Samorząd Szkolny. Hospicjum przekazaliśmy 943,94 zł

• MAMY SUPER CHŁOPAKÓW

• Mamy w klasie V wyjątkowych chłopaków i najlepsze dziewczyny!

• W MAKOWYM ŚWIECIE NA LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO W KL. V

• Wiersz Czesława Miłosza "Przypowieść o maku" zainspirował uczniów klasy V. Na lekcji języka polskiego, wykorzystując najróżniejsze materiały, tworzyli plastyczne obrazy poetyckie.

• WYCIECZKA DO PGE- NAGRODA W KONKURSIE PLASTYCZNYM

•

Dlaczego mamy gorącą wodę w kranie i ciepłe kaloryfery? Uczniowie klasy V dowiedzieli się tego podczas wycieczki do  PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wlkp. Humory dopisywały, pytań było sporo. Dziękujemy za cierpliwość i upominki.

Wycieczka to nagroda, którą otrzymała cała klasa dzięki Blance - laureatce konkursu plastycznego "Stop Niskiej Emisji" ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Gorzowa. Konkurs to jeden z elementów kampanii edukacyjnej „W Gorzowie dbamy o powietrze, którym oddychamy”.Organizatorem konkursu był Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.

• SZKOLNE KOŁO TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZE PTTK "ZBIERACZE PRZYGÓD" 53. Jesienny Rajd Lubuski PTTK "Skoki 2019" -relacja

• Oddział PTTK Ziemi Gorzowskiej zaprosił nas 21 września do wspólnej przygody. Jedni wędrowali pieszo, drudzy płynęli kajakami, ale wszyscy podziwialiśmy malownicze leśne drogi i panoramy na Jezioro Bukowieckie. Zbieraliśmy skarby jesieni. Sprzątaliśmy las (6 wielkich worów) z Szumiącej do Wrzosowego Młyna w Skokach. Nie byłoby tak fajnie, gdyby nie opowieści o lesie Pani Natalii Bandas z Nadleśnictwa w Trzcielu i Pana Tadeusza Zielińskiego strażnika leśnego z Nadleśnictwa Międzyrzecz. Dziękujemy im i Urzędowi Miejskiemu w Międzyrzeczu za publikacje i inne dary, które będą nam przypominały tę turystyczną przygodę, Tradycyjnie - przy ognisku wręczyliśmy odznaki turystyczne ich zdobywcom. Gratulujemy Piotrkowi z klasy IV zdobycia Siedmiomilowych Butów.

• "Życie po wypadku drogowym" - klasy 7 i 8 w ośrodku WORD

• 20 września 2019 r. uczniowie klasy 7 i 8 udali się do gorzowskiego WORDu, gdzie mogli wziąć udział w zajęciach praktycznych organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji. W ramach projektu "Życie po wypadku drogowym" mogliśmy przetestować symulator zderzeń oraz dachowania. Zważyliśmy wagą przeciążeniową torebki naszych pań, zaliczyliśmy przejażdżkę gokartem w alkogoglach oraz  udzielaliśmy pierwszej pomocy, gdy krew lała się strumieniami. Wrażeń było co nie miara, a od dziś już zawsze będziemy dokładnie zapinać pasy bezpieczeństwa.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

• Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

2 września 2019, godz. 09:00.

Boisko szkolne.

• Lista podręczników/ćwiczeń do samodzielnego kupienia 19/20

•

Lista podręczników/ćwiczeń, których nie objęła dotacja na rok szkolny 2019/2020 (DO SAMODZIELNEGO KUPIENIA):

6SP:

– Ćwiczenia – Biologia – Puls życia 6, Nowa Era.

7SP:

– Matematyka z plusem 7 – Zbiór zadań, GWO,

– Świat chemii. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 7, WSiP,

– Geografia Planeta Nowa. Zeszyt ćwiczeń do klasy 7, Nowa Era.

• Rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2019/2020

• Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 możemy przyjąć na pojedyncze wolne miejsca uczniów do klas: 2, 3, 4 i 7.

Informacje i zapisy w godzinach 9.00 do 13.00 osobiście w sekretariacie szkoły lub telefonicznie +48 95 7213 163

Oferta szkoły:

• Kontakty

• Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatiego
      • sekretariat@spigksw.pl
      • admin@spigksw.pl